PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163597}

300

7,5 397 582
oceny
7,5 10 1 397582
6,4 29
ocen krytyków
300
powrót do forum filmu 300
muody_mars

Ja wlasnie pierwszy raz zobaczylem tego aktora w "300".Masz racje,naprawde bardzo dobrze zagrał.Tak jak napisales-znakomicie.Trafili z nim idealnie,a ogolnie doslownie wszystko mi sie w tym filmie podobalo.Tez to ze nakrecili go,nie czysto historycznie,tylko od strony mitologicznej.Dzieki temu tworcy,mieli duzo wieksze pole manewru,mogli popuscic wodze fantazji,ale o dziwo nie przesadzili,jest wszystko wyważone.Nawet poprzeplatali zręcznie mroczne sceny z humorystycznymi.Wracajac do Butlera,pozniej ogladalem z nim jakąś komedie romantyczną.Oglądałem to oczywiscie pod kątem "300-tu" i śmiać mi sie chcialo.Dwie skrajnosci.Jezeli nie ogladales,to polecam też film "Kaznodzieja z karabinem" własnie z Butlerem.Dobry,mocny film w dodatku na faktach.Jak obejrzysz i bedzie Ci sie chcialo to odpisz,czy Ci sie podobal.Pozdrawiam

skolim_filmweb

Racja, też fajny film, ale nie ukrywam, że w Prawie zemsty" też był mocny! Oglądałeś? Tylko końcówka mnie rozczarowała

ocenił(a) film na 9
muody_mars

myślę, że to było coś nowego. Wtedy ten rodzaj filmu, reżyserii był czymś nowym. lubię sobie wrócić i obejrzeć :)

meryda_waleczna

Dokładnie, to był wtedy w kinie niezły "zaskok"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones